Nõustajad

lle2_2

  

Ülle Kalvik
psühholoog, lektor

Suured teod algavad väikestest mõtetest. Mõtlemise korrastamine, olukordade analüüs ja lahenduste otsimine on väljapääs ka väliselt võimatutes situatsioonides. Tihti jääb puudu sõbralikust sõnast või lähedase toetusest. Minu tegevus on suunatud võimaluste leidmisele võimatuna näivates olukordades ja toe pakkumisele eneseleidmise keerukal teel.

Lahendused võivad olla erinevad, oluline on tegutseda ja otsida; uskuda kaaslasesse, koos avastada senikogematut ja vastastikku kogetut peegeldades luua uusi mõttemudeleid. Kui suhted ei vasta meie sisemistele nõudmistele ja väline surve hoiab inimest suletuna, takistab see oluliselt igasugust arengut. Midagi liiga palju teha toob vastupidise efekti – liiga palju armastada, kannatada, ohverdada. Paratamatult tahame näha selle mõtet või loodame midagi vastu saada. Sisemise tasakaalu loomine aitab meil kõike selgemini mõista. Vägivallast on väljapääs, vägivald tuleb lõpetada ja hing tuleb puhastada kõigest, mis sunnib ja surub.

Üksi on ülekohtuga keeruline toime tulla, teeme seda koos!

Loe lisa...
 

Imbi Mihhailov

   

Imbi Mihhailov
psühholoog, pereterapeut, lektor

Alustades iseenda mõtete muutmisest, saame muuta maailma enda ümber. Tihti on meie sügavamad tunded ja uskumused peidetud „kaitsemüüri" taha. Ning seetõttu näeme ja kuuleme... ainult seda, mida näha ja kuulda... tahame. Lõpuks, kui „piilume tõkete tagant", mõistame, kui kitsalt oleme oma maailma vaadanud... et see meie oma väikeste plaanidega kokku sobiks.

Nüüd ei ole enam ühtegi väärtuslikku hetke raisata enesenüpeldamisele minevikus!

Asu tegudele – see ei ole lihtne, kuid tasub end kuhjaga ära!

Loe lisa...
 
Ekaterina
  Екатерина Кильчицкая (Санкт-Петербург, Таллинн)
психолог, психоаналитик системный терапевт

Изучала психологию и психоанализ в Восточно – Европейском Институте Психоанализа (Санкт-Петербург). Еще обучаясь в ВЕИПе, начала свою частную практику.

 

Далее два года изучала метод системных расстановок в Санкт-Петербургском Институте Системной Терапии и Организационного Консультирования.

Консультируя своих клиентов, столкнулась с большим количеством жертв бытового, психологического, сексуального и эмоционального насилия, абьюза. Эта тема очень заинтересовала Екатерину. Начала изучать ее глубже. В 2017 году прошла курс дополнительного обучения, организованный Центром эмоциональной поддержки «Eluliin».

На данный момент проводит индивидуальные консультации в Таллинне и Санкт-Петербурге, системные расстановки, трансформационные психологические игры, ведет психотерапевтическую группу при Таллиннском Женском Кризисном Центре.

Loe lisa...
 

Inga Tomson

  

Inga Tomson
kogemusnõustaja

Kuna praeguses kiires elutempos ei ole aega ja tihti ka tahtmist minna oma murega kuhugi spetsialisti juurde ning mõnikord tunned, et vajad vaid veidike tuge ja jõudu, et edasi minna, siis on sulle võimalus suhelda minuga.

Pakun sulle  võimaluse jagada oma mõtteid, esitada küsimusi ja saada nõu lihtsalt inimeselt-inimesele tasandil.

Kuigi kogemusnõustamine ei asenda professionaalset abi, loodan, et meie vestlus annab sulle võimaluse jagada oma mõtteid, anda sulle jõudu, kuidas olukordadega paremini toime tulla ja edasi liikuda.

Ma ei jaga sulle konkreetseid juhiseid ega ütle, mida sa tegema pead, see on sinu otsus ja sinu valikud. Olen 52 aastane, 3 täiskasvanud poja ema. Olin 30 a. suhtes kus oli nii vaimset kui füüsilist vägivalda. Olen läbinud kogemusnõustaja koolituse koolituskeskuses „Loov Ruum", läbinud naistevastase vägivalla koolituse Sotsiaalkindlustusameti juures.